Masáž penisu, co si pod tím představíte?

Jestlipak třeba v čínské medicíně nebo srílandském léčebném systému známém jako ajurvéda existuje masáž penisu? Nevím to, ale tipuji, že Číňané, kteří používají v rámci akupunktury na tělo jehly a znají desítky tlakových bodů, něco takového mít budou. Co ale vím určitě je, že čínští muži jsou na svůj penis stejně hákliví jako ti evropští či američtí. Proč se tak často spojuje velikost penisu ze sebevědomím a mužským egem? Existují na to desítky vtipů a narážek, ale na skutečně reálný a relevantní podklad jsem nenarazil. Je to podobný mem jako inteligence a barva vlasů. Ano, narážím na vtípky o blondýnkách. Proč zrovna blondýny a ne zrzky?

Mužský penis je pro chlapa nejen kusem těla, ale v mysli mu asi opravdu přiřazujeme zvláštní postavení. Zažil jsem chlapa, který měl jednu nohu o dva centimetry kratší. Vzhledem k jeho výšce blížící se dvěma metrům nešlo skoro o  nic, přesto ale pokud neměl jednu botu s vyšší podrážkou, viditelně kulhal. A dokázal si z toho dělat legraci. Šlo o následek nějakého dávného úrazu a alespoň v některých oborech lidské činnosti ho kulhání omezovalo. Například u sportu. Jednou jsme v partě chlapů seděli v sauně a došla řeč i na jeho zranění. „Hlavně že ti ta havárka nezkrátila pinďoura,“ řekl kdosi vtip, který vlastně byl jen takové plácnutí hubou. 

Jenže podle reakce bylo vidět, že zatímco na jasný tělesný hendikep se vtipy dělat mohou, na téma velikosti penisu se nežertuje. Velikost penisu nemá absolutně žádný vliv na kvalitu spermií, přesto ho vnímáme jako něco, čím potomky „zařizujeme“.

Pohled z druhé strany

Sousedka, mimochodem velmi pohledná, má ráda sex a muže „dobře vyvinuté“. A to po všech stránkách. Svalnaté, udělané a dobře „vybavené“. „Potřebuji ho tam vnímat,“ řekla mi kdysi po pár panácích, když vysvětlovala, proč se rozešla se svým aktuálním milencem. „Ale velikost přece není nejdůležitější. Byl to přece chlap, který tě měl rád. Byl pohledný, pracovitý, neměl dluhy…“ vyjmenovával jsem klady právě opuštěného hocha. Nebylo mu to nic platné. Nejsem ženská, tak tahle část lidské fyziognomie, kterou „musím vnímat“ mi uniká. Sousedka (chápete, proč ji nejmenuji, že?) sama o sobě s oblibou tvrdí, že „která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží a já si ho zasloužila vždycky, protože masáž penisu zvládám na jedničku“.

Jenže podle toho, že je aktuálně singl, tak masáž penisu není vše. Jenže tím jsme se dostali ke vztahům zatímco já chtěl psát o léčivých účincích.

Osobně beru občas milování jako prášky na spaní. Jenže masáž penisu není jen sexuální předehra, jde o skutečně léčivý prvek. Podporuje prokrvení i celkovou kondici. Vzhledem k obrovskému množství nervových zakončení máme našeho „chlapáka“ tak extrémně citlivého. Navíc jsou erotogenní zóny muže nejen na samotném penisu, ale i varlatech a v okolí řitního otvoru, což správná masérka bezesporu ví. Všimli jste si, že příjemné milování má bezprostřední vliv na náladu?  Problémy jsou menší a vzdálenější. Jako by evoluce věděla, že otázka zachování rodu má přednost před vyplňováním korporátních tabulek. Kdyby tomu totiž bylo naopak, brzy by ty tabulky neměl kdo vyplňovat.

Od chvíle, kdy jsem pochopil, že sex je nedílnou součástí dospělého života v něm nacházím další a další pozitiva. Přestal jsem se třeba stydět za to, že nemám postavu dokonalého anděla. Mých 187 cm je sice dost, a i váha tomu podle lékařských tabulek odpovídá, nicméně na mě díky sedavému zaměstnání místy visí ochablé svaly. Mladická pružnost taky odešla bez rozloučení. Chtělo by to cvičit. A penis? Ten neřeším. Však ta, které to dovolím si ho rozmasíruje.

Mimochodem, pokud byste chtěli zažít masáž penisu z opravdu zkušených rukou, povolanější masérky než ty z pleasure-world.com jinde nenajdete.

Renata Slaná