Jak na erotickou masáž? 5 tipů jak ji provést co nejlépe!

Jak na erotickou masáž? Nikdo z nás si nepřeje bolest při každém pohybu a ztuhlá záda. A co zkombinovat příjemné s užitečným? Uvolněte se, odpočiňte si a připravte partnerovi sladké překvapení. Ale kde začít? Tento návod vám pomůže stát se opravdovým mistrem!

1. Nepodceňujte přípravu!

Důležitým základem jsou speciální masážní oleje, které si můžete sami vyrobit či je koupit. Nejen, že nádherně voní a skvěle se roztírají, ale pokožka vašeho partnera bude vláčná a kluzká.

Pozor na intimní partie. Při jejich masírování používejte lubrikační gely či speciální oleje, které můžete používat i na celé tělo.

Nutné je také připravit příjemné místo, ve většině případů postel. Čistě ji ustelte a z okolí ukliďte a odstraňte vše, co by mohlo narušit klidnou atmosféru – telefony, počítače, budíky či klidně vypněte domovní zvonek.

Je dobré dát přes postel bílé prostěradlo, které po skončení sundáte. Olej z těla vašeho partnera by mohl skapat a není nic nepříjemnějšího, než ležet v zaolejované posteli.

 

2. Navoďte atmosféru.

Při masáži je velmi důležitá relaxační atmosféra. Ztlumte světla nebo je zhasněte úplně. Zapalte vonné svíčky, zapněte relaxační či oblíbenou hudbu vašeho partnera a nechte jej relaxovat.

Zajímavým typem jsou tzv. masážní svíčky, které, nejen že provoní celou místnost příjemnou vůní, ale jejich vosk, jedná se o speciálně upravený olej přímo k masážím určený.

Můžete si také obléci odvážnější kousek z vašeho šatníku či se neoblékat vůbec.

 

 

3. Komunikace je základ.

Jako v běžném životě, tak i při erotické masáži, je důležitá komunikace partnerů. Slovní komunikace se v tomto případě nepoužívá, ale existuje velké množství jiných způsobů, jak zpětnou vazbu vyjádřit. Prioritní je oční kontakt obou aktérů. Kromě něj však masírovaný může projevit spokojenost vzdechem. Naopak, pokud se mu něco nelíbí, může navézt ruku tam, kde by si masáž přál. Tato návodná gesta jsou daleko účinnější než samotný rozhovor.

 

4. Masáž zádní části těla

Důležité je, aby masér nikam nespěchal. Pro relaxaci je důležité pomalé tempo.

Nejdříve začněte u zadní strany těla. Kruhovým pohybem namasírujte horní část zad, poté pokračujte na spodní, s krouživým pohybem nepřestávejte. Dále se přesuňte na zadeček, kde se na chvíli zdržte,

Partnerovi můžete také lehce uvolnit záda speciálním hmatem tzv. „žehlička“. Zatněte pěsti, přitiskněte je naplocho na partnerova záda a narovnanými palci opatrně přejíždějte okolí páteře. Pozor, nezajíždět na páteř, mohlo by to být bolestivé.

Celou masáž zakončete pomalými hmaty od krční páteře až po zadeček.

 

 

5. Masáž přední části těla

Ta bývá zpravidla daleko zajímavější.

Nejdříve začněte u krku. Pomalými pohyby se přes hruď, bříško a klín dostaňte až k chodidlům. Zopakujte 3-4krát, opět dle přání partnera.

Poté jemnými kroužky začněte kroužit kolem ňader a pozvolna přecházejte k bradavkám, které můžete mnout mezi prsty. Dámy, nebojte se totéž udělat i pánům. Někteří muži mají velmi citlivé bradavky a svým počínáním je jistě překvapíte, nestyďte se.

Pokračujte dlaněmi přes bříško až ke klínu. Tady přichází na řadu kvalitní lubrikant. V intimních partiích vašeho partnera buďte opatrní a citliví. U žen můžete přejít ke stimulaci klitorisu, u pánů zase k masáži varlat či samotného údu. Fantazií se meze nekladou. Záleží na tom, jak daleko vás váš partner pustí.

Nyní už si užívejte jen sladkého rozjímání a relaxace celého těla.

 

 

Nezapomínejte na pár důležitých pravidel:

  1. Buďte citliví!
  2. Nespěchejte!
  3. Komunikujte!
  4. Používejte oleje či lubrikanty!

Není nic jednoduššího, než vše vyzkoušet na vlastní kůži. Tak směle do toho!

Patříte i vy k lidem, kteří erotické masáže provozují? Vyhledali jste někdy služby profesionálních erotických masérek v Praze nebo někde jinde? Nebo máte na celou věc naprosto odlišný názor?

Renata Slaná