Etiketa erotických masáží: Jak se vyhnout trapným chvilkám při návštěvě masážního salonu? 

Jste připraveni objednat si vzrušující masáž lingamu, ale stále se vám v hlavě honí několik otázek? Zajímá vás, zda existují nějaká nepsaná pravidla, která je třeba dodržovat? Následující řádky vám možná pomohou udělat si jasnější představu o etiketě v salonu pro muže, abyste si mohli užít blažený zážitek bez jakýchkoli zádrhelů! 

Otázky týkající se osobní hygieny – umýt se předem, či nikoli? 

Nezapomeňte, že čisté a svěží tělo masérce značně usnadní práci. Umožní jí to po vás hladce klouzat a masírovat vás ještě hlouběji. Především před ní budete ležet zcela nazí, takže pocit čistoty zvyšuje i vaše vlastní pohodlí. Pokud vás zajímá, zda se musíte před příchodem do studia osprchovat doma, záleží na vybavení každého jednotlivého salonu. Naše centrum zařadilo smyslnou sprchu nebo koupel společně s masérkou jako součást služby. Některé masážní salony nabízejí možnost sprchy za příplatek a některé vůbec. Vyplatí se vám tedy si tuto informaci ověřit přímo při provádění rezervace.

Oholit si chloupky na těle, nebo je nechat být? 

Zastřihnout či nezastřihnout chloupky na těle? To je otázkou osobních preferencí. Každopádně mít pokožku hladkou zvýší vaše sebevědomí a masérce v mnohém pomůže, až se vás bude jemně dotýkat úplně všude! Proto rozhodně doporučujeme oholit si intimní partie, nohy a hrudník žiletkou. Mnoho klientů dává přednost epilaci voskem, protože výsledek vydrží déle. V takovém případě nezapomeňte dodržet patřičný časový rozestup mezi epilací a návštěvou salonu, protože pokožka by mohla být stále podrážděná. 

Jak je to s kouřením a pitím alkoholu před masáží? 

Cítíte se před návštěvou salonu nervózní? Místo kouření cigarety nebo pití alkoholu se raději zhluboka nadechněte, abyste se uklidnili! Pokud kouříte těsně před masáží, toxiny se uvolní do všech pórů a roznesou se rukou masérky po celém vašem i jejím těle. Věříme, že stojí za to s cigaretou počkat až po tomto vzrušujícím zážitku.

Alkohol na druhou stranu otupí vaše smysly a nedovolil by vám vychutnat si účinky masáže na maximum. Snižuje také hladinu testosteronu a způsobuje problémy s dosažením erekce a orgasmu. Pokud přijdete do salonu silně opilí, nebuďte překvapení, pokud budete požádáni o odchod a rezervaci jiného termínu –  jde o otázku bezpečnosti. 

Je nutné přinést si vlastní masážní oleje, ručníky nebo jiné pomůcky? 

Nemějte obavy! Stačí, když dorazíte s chutí osvobodit se od všedních starostí a prozkoumat všechna ta potěšení, které vám erotická masáž může nabídnout! Salony jsou plně vybaveny vším, co je potřeba k tomu, abyste se mohli zkrátka oddat této smyslné zkušenosti.

Je možné se masérky dotýkat?

Je zřejmé, že s narůstajícím vzrušení se dotyky stávají vzájemnými. Je však velmi neslušné začít se masérky dotýkat v intimních partiích bez předchozího souhlasu. Chovejte se jako gentleman a zeptejte se předtím na svolení. Pamatujte při tom, že erotické masáže nerovná se poskytování sexuálních služeb, na jaké můžete být zvyklý u eskort profesionálek v Praze

Klíčem k úspěchu je komunikace. Pokud si nejste něčím jistý nebo potřebujete další informace o službách, neváhejte se zeptat při rezervaci či přímo na místě přímo masérky. Nebojte se s ní sdílet to, jaká jsou vaše očekávání a přání. Pokud chcete, aby se zaměřila na konkrétní oblast těla, řekněte jí to – je to naprosto v pořádku! Pokud se vám masáž líbila a chtěli byste jí dát spropitné, udělejte to! Jde o běžnou praxi a nemusíte se bát, že by působilo urážlivě. 

Renata Slaná