Uka péče o nehty, pleť a vlasy – organická, zkrášlující a návyková

Japonská kosmetická značka Uka vznikla v roce 2009, kdy známá nail artistka a instruktorka péče o nehty Kiho Watanabe uvedla na trh multifunkční nehtový olejíček s jedinečnými vlastnostmi a podmanivou vůní. Začala tím tak svou misi: znovu své klienty naučit najít si čas sami pro sebe a věnovat ho péči o svou krásu.

S Uka kosmetikou se každodenní rituály stanou výjimečným zážitkem

 

Kiho Watanabe během své praxe nehtové specialistky vypozorovala, že lidé mnohdy manikúru a samotnou péči o ruce zanedbávají. Důvodem byl jednak jejich uspěchaný životní styl, tak skutečnost, že se pro ně tento proces stal nudnou opakující se rutinou. Snažila se proto vytvořit takové produkty, jejichž používání by se proměnilo v nadšený, smysly okouzlující zážitek.

 

Objevte jednotlivé kolekce

 

S přibývající popularitou značka svůj sortiment výrobků rozšířila o produkty ošetřující tělo a vlasy; řada přípravků pečující o nehty a ruce přesto zůstává její vlajkovou lodí.

 

Společným jmenovatelem všech Uka produktů jsou bio ekologické suroviny, které zpracovává šetrným způsobem. Připravte se na jedinečný aromaterapeutický zážitek, který pomůže odstranit úzkost, únavu a každodenní stres!

 

Řada péče o nehty

 

  • Prožijte si na vlastní kůži účinek luxusních přírodních olejů, vitamínů a antioxidantů! Unikátní složení, jehož základem je vzácný arganový olej, chrání a vyživuje pokožku, nehty a kůžičku kolem nehtového lůžka! Použité aromatické byliny pak kůži příjemně zklidní.

 

  • Balení jsou minimalistická a praktická. Snadno je tak schováte do menší kabelky. Oceníte i válečkový aplikátor, který zabraňuje prolití olejíčku.

 

  • Vůně těchto produktů je skutečně okouzlující! Neváhejte je nanést místo parfému na oblast krku a dekoltu, nebo je bez dalšího využijte k malé masáži.

 

Péče o vlasy a vlasovou pokožku

 

  • Kvalitní přírodní šampony a séra obsahují 15 různých aminokyselin pro hydratovanou pokožku hlavy a zdravé silné vlasy. Jemně pěnivé přípravky šetrně čistí a obnovují pružnost, lesk a objem vlasů.

 

  • Užijte si výjimečné účinky těch nejlepších přírodní surovin! Arganový a makadamiový olej, olej z hroznových jader a squalane vlasy hydratují a znovu jim vrací život!

 

  • Díky speciální složce γ-docosalactone budou vlasy chráněny před poškozením horkou vlasovou technikou. Tato látka při vyšší teplotě reaguje na vnitřní aminokyseliny vlasů a dodává jim dlouhotrvající sílu, odolnost a lesk.

 

Péče o tělo

 

  • Ponořte se do aromaterapeutické lázně! Sprchové gely s obsahem směsi esenciálních olejů a minerálů z Mrtvého moře zanechají vaši pokožku hedvábně hladkou, zklidní mysl a usnadní usínání.

 

  • Kromě sprchových gelů Uka připravila i tělové oleje a osvěžující hydratační spreje, vše v několika aromatických variantách, které korespondují s různými částmi dne. Zahalte se do omamné vůně citrusů, majoránky, kadidla či levandule a pohlaďte své tělo arganovým a artyčokovým olejem.

 

Ryzí ingredience pro čistou krásu

 

Uka je hrdým držitelem certifikátů ECOCERT a COSMEBIO. Můžete tak si být jisti, že všechny její výrobky jsou 100% přírodní a neobsahují ropné deriváty ani jiné toxické chemikálie. Uka je rovněž vhodnou volbou v případě, že hledáte veganskou kosmetiku. Necháte se i vy zlákat k pauze od hektického životního stylu?

Používáte aromaterapeutické produkty? Jaký je váš rituál pro zklidnění mysli a přípravě ke spánku?

Renata Slaná