Kurz tetování obočí

 

Nejžádanější kosmetická procedura mezi ženami je zdokonalení obočí tetováním. Kurz tetování obočí tak patří mezi top školení kosmetického salonu, kde zkušená specialistka učí studentky, jak vytvořit dokonalé obloučky, aby ladily k obličeji. Předváděná technika pudrového obočí je k nerozeznání od skutečných chloupků. Proto je ideální i pro kamufláže řídkého a dokonce i zcela chybějícího obočí. Seznamte se s programem semináře.

 

Kurz tetování obočí – intenzivní dvoudenní školení

Cílem kurzu tetování obočí u odbornice Darie Radchenko je představit vám nejen teoretickou, ale především praktickou aplikaci permanentního make-upu. Úplné začátečnice se naučí metodu pudrového obočí od základu, včetně míchání barev a vedení strojku. Nemine je ani premiéra na živé modelce. Pokročilé tatérky budou oba dva dny pilovat a zdokonalovat svůj styl na imitaci kůže a dobrovolnicích. Aby se Daria mohla věnovat všem zájemkyním individuálně a kurz tetování obočí byl skutečně užitečný, je počet účastnic limitován na maximálně 4 osoby v jedné skupině. Níže naleznete nejdůležitější přínosy pudrového obočí, které vám pomohou zvýšit poptávku po vašich službách.

 

Přirozená pudrová metoda na kurzu tetování obočí

Jistě jste zaregistrovali stále vzrůstající trend návratu k přirozené kráse, který se promítá i do aplikace trvalého make-upu. Kromě svátečních příležitostí už ženy nechtějí působit jako přelíčené figuríny. Dávají přednost jemnějším kosmetickým úpravám bez ostrých kontur, které nebijí do očí a v ideálním případě nejdou rozlišit od vrozeného půvabu. Všem těmto požadavkům perfektně vyhovuje technika pudrového obočí, kterou kromě odbornic málokdo prokoukne jako retuš vizážistky.

 

Trénink plastického stínování během kurzu tetování obočí

Při jakékoliv estetické kamufláži hraje důležitou roli příprava správného tónu barvy, který následně podtrhne vzhled zákaznice, aniž by působil jako pěst na oko. Během kurzu tetování obočí vám budou představeny osvědčené, velmi kvalitní pigmenty. Naučíte se je míchat tak, aby v pokožce neoxidovaly do podivných odstínů. Procvičíte si kresbu jednotlivých chloupků základní barvou a v místech, kde obočí přechází do dalších částí obličeje, použijete o stupeň světlejší mix a podobně jako malíři tím dosáhnete plastického vzhledu. Cílem kurzu tetování obočí v salonu Radchenko je vlastně metoda tetování ve 3D.

 

Kamufláže nedostatků – součást kurzu tetování obočí

Většina žen přichází za svou kosmetičkou s požadavkem zahuštění řídkého a zvýraznění světlého obočí. Při kurzu tetování obočí se však kromě této běžné praxe budete věnovat i optickým trikům. Osvojíte se klíčová vizážistická pravidla, kde obočí začít, kde ho zakončit a jak zakřivit oblouček, aby jste podtrhly krásu vašich zákaznic. Věrohodná kresba pudrového obočí vám také umožní pomáhat klientkám, které o své obočí přišly třeba v důsledku nemoci. Správným stínováním dokážete zrekonstruovat chybějící části i celé obočí tak, že bude jen těžko odlišitelné od pravého. Ženám tím odpadne každodenní práce s konturovací tužkou a přinejmenším dva roky budou žít bez obav před rozmazaným líčením. Koupání, opalování ani pocení při sportu už pro ně nebudou problémem.

Díky kurzu tetování obočí s intenzivním praktickým nácvikem získáte jistotu, že při aplikaci permanentního make-upu ženám neublížíte zdravotně ani vzhledově. Daria Radchenko s vámi totiž rozebere nejčastější vizážistické chyby a předvede vhodné optické korekce. Už budete vědět, jak vyretušovat nesouměrnosti mezi pravou a levou tváří a poznáte, zda ženě prospějí ostré či zaoblené obloučky. Máte-li otázky ke kurzu tetování obočí, ozvěte se nám v komentářích, ať si vyberete správně.

Renata Slaná