Ještě jste nenavštívili erotické masáže v Praze? Zkuste a ušetříte za cestu do Thajska

Masáže jsou poměrně častou předehrou k sexu, a pro erotické masáže v Praze, matce měst, to platí dvojnásob. Nemá smysl se tvářit, že nám nevládne sex. Jste-li muži, tak si jen vzpomeňte, co všechno jste udělali jen proto, abyste v mládí nějakou ženu zaujali. Dodnes nechápu, jak jsem své frajeření mohl přežít bez úrazu, ať už to bylo na vodě, na skalách, střízlivý, a nebo (o to riskantněji), řekněme … ne zcela střízlivý.

Máme to zakódované geneticky, podobně jako jeleni s obrovským parožím nebo pávi s obřím ocasem. Obojí omezuje v pohybu a neslouží okrase, ale k důkazu, že i s takovým handicapem, jako je krásný péřový chvost se dokáže páv dožít v lese plném predátorů dožít dospělosti. My chlapi proto okatě riskujeme (v mládí) a v dospělejším věku se nechlubíme tím, co má páv, ale nejprve motorkou, pak autem, bytem s a chatou… Jasně tím dokazujeme, že jsme schopni své budoucí potomstvo zabezpečit. Proti frajírkům mají filosofové s poetickou duší a prázdnou kapsou mnohem menší šance.

Dívky, dámy, ženy jsou na to z hlediska evoluce sexu vybavené mnohem lépe. V mužském podvědomí je, co si budeme nalhávat, rozmnožovací pud, nebo chcete-li, chtíč. A slabší pohlaví vybavené silnějšími zbraněmi ví, jak toho využít. Smyslnost, to je to správné slovo, které vystihuje onu úžasnou vlastnost, jež žena dává na odiv a naznačuje šanci. Ovšem ne vždycky je situace tak jednoduchá, jak se tu snažím naznačit. Proto se jezdí za thajskými masážemi do Thajska. Také jsem byl. A dostalo se mi opravdu důležité rady. „Nezapomeň, že nejkrásnější chlapi jsou tam ženské!“

Bral jsem to jako frázi, ale je to tak. Nebýt varován, nevšiml bych si toho. Skutečně se před masážními salony “producírovaly”, tedy pardon, předváděly krásné, dlouhonohé, štíhlé krásky, kterým tam říkají lady boys, a nikomu to nepřišlo divné. Asi se mi nikdo nemůže divit, že jsem si masáž dopřál. Ale masáž! Klasickou, možná až zbytečně bolestivou proceduru, která se sexem neměla nic společného. Přece jen, co kdyby to byl lady boy. A byl jsem si jistý, že to by se mi v Praze nestalo.

Thajsko se skutečně stalo Mekkou pro ty, kteří mají své chutě a choutky, ale proč jezdit do Thajska. V Praze sice není tak ostrá kuchyně ani čínská čtvrť jako v Bangkoku, ale co se thajských masáží týká, užijete si je na úplně stejné úrovni. A co víc, dokonce mnohem bezpečněji.

A když jsme u toho bezpečí, respektive nebezpečí, mám zajímavou historku z okraje Bangkoku. U piva, nevím už kterého, se mi svěřila německá turistka, která si dopřála podobně jako já klasickou thajskou masáž. Samozřejmě, že byla „nahoře bez“ což není nic nemravného, podprsenka je při masáži zad dost nepraktická. A teprve téměř u konce hodinové procedury si všimla, že celou akci snímá průmyslová kamera v rohu. Ano, mohla tam být umístěna z bezpečnostních důvodů. Ale také nemusela. „Od té doby se bojím, abych nebyla někde na internetu. To víš, dělám v bance a to by bylo hodně nepříjemné. Mám závistivé kolegy, ti by si na tom smlsli,“ posteskla si s tím, že by ji to dokonce mohlo přibrzdit a možná i úplně zarazit kariéru.

Ale abych neskončil tak smutně. V Bangkoku jsem narazil na Thajce, který byl u nás a dopřál si erotické masáže v Praze. Myslím, že je to podobné, jako kdybych v Thajsku narazil na české pivo, taky bych ze zvědavosti a možná z trochou hrdé nostalgie nebo nostalgické hrdosti ochutnal. A prý úplně v pohodě, ale co ho potěšilo nejvíc bylo to, že si s masérkou pokecal thajsky, což trochu deprimovalo jejího šéfa, který jim nerozuměl. Třeba měl strach, aby nesondoval ceny a nechtěl si vybudovat konkurenci. Jenže tím si ověřil, že za pravou thajskou masáží, ať už prudérní či nikoliv, nemusíte do Thajska. Svět je opravdu malý. Svět je opravdu malý. A s internetem ještě menší. Od vaší masáže vás dnes může dělit jen pár kliknutí – a  www.pleasure-world.com je tím pravým místem, kde začít.

Renata Slaná