Jak zabránit předčasné ejakulaci?

Předčasná ejakulace sice ve společnosti patří mezi témata, o kterých se nemluví, neznamená to však, že denně netrápí milióny mužů po celém světě. Lze proti ní ale nějakým způsobem vůbec bojovat?

Co je to předčasná ejakulace

Definicí předčasné ejakulace naleznemeskutečně hodně. Podle Mezinárodní klasifikace nemocí MKN-10 je definována jako „Neschopnost ovládat dostatečně ejakulaci pro potěšení obou partnerů ze soulože“ a jedná se o stav, kdy muž vyvrcholí v méně než dvou minutách od začátku soulože.

 

Koho postihuje?

Předčasná ejakulace často postihuje mladé muže, kteří teprve sbírají zkušenosti. Výjimkou ale zdaleka nejsou ani muži v produktivním věku, kteří se s předčasnou ejakulací potýkají již od mladých let nebo se jim projeví během života.

Přestože genetické vybavení ovlivníme špatně, můžeme se snažit eliminovat riziko PE ovlivňováním některých faktorů:

· Únava – Necháváte si intimní chvilky až na pozdní večer, kdy si vaše tělo nežádá nic než klid a odpočinek po dni plném práce? Přílišná únava může mít veliký dopad na kvalitu pohlavního styku.

· Stres – Nejhorší a nejlepší rada zároveň. Nestresujte se!

· Nízký počet pohlavních styků. V dnešním uspěchaném životě často upřednostňujeme všechno ostatní před námi a našimi potřebami. Vážně nenajdete víc prostoru na půlhodinky lásky?

· Nízké sebevědomí – Je to jeden velký kolotoč. Nízké sebevědomí a nervozita může vést k předčasné ejakulaci a neschopnost uspokojit partnerku či partnera vede k nízkému sebevědomí.

· Záněty – neobvyklé úkazy na intimních partiích, pálení, svědění nebo mokvání neberte nikdy na lehkou váhu.

 

Vždyť o nic nejde… Nebo ano?

Ten, kdo s PE bojuje, moc dobře ví. Pokud pochybujete o svém mužství, nepřijdete si dost dobrý, pociťujete chladnutí vašeho intimního života, a následkem toho i celého vztahu, nebo si ani žádný vztah nedokážete udržet…Nejste v tom sami. Důležité je, že tento problém není neřešitelný a čím dřív ho řešit začnete, tím líp pro vás i pro vaši partnerku či partnera. Jaké máte tedy možnosti?

 

Řešení

Svět internetu vám nabídne mnohá řešení. Od malých pilulek, přes meditaci až po operace různého druhu. Při nakupování produktů na oddálení ejakulace online vždy sázejte na jistotu a volte ověřené eshopy, které vám zajistí originální původ a kvalitu produktů, včetně široké škály spokojených, pravidelných uživatelů.

 

Prášky

Toto diskrétní řešení s téměř okamžitým účinkem patří mezi první volby mužů v boji proti PE. Velké díky patří látce zvané Dapoxetin. Tato látka způsobuje zpoždění ejakulace. Pokud trpíte chronickým onemocněním srdce, ledvin nebo jater, zvažte Dapoxetin na předpis s náležitým dohledem lékaře.

V opačném případě můžete Dapoxetin koupit diskrétně online, například ověřenou Super Kamagru, která obsahuje jak látky podporující erekci, tak zároveň i již zmíněný Dapoxetin. Za Super Kamagru mluví její činy a nespočty spokojených uživatelů po celém světě. Stačí čtvrt až půl hodiny před aktem spolknout pilulku a můžete se oddávat rozkoším bez strachu z předčasného vyvrcholení.

 

Znecitlivující krémy a spreje

Gely a spreje jsou méně používanou formou. Fungují na principu znecitlivění nervových zakončení penisu. Jejich nevýhodou je nediskrétnost, což může být pro muže nepříjemné především u nových známostí.

 

Cvičení oddálení

Nezapomeňte na své vnitřní nastavení a ovládání svého těla. Mezi nejpoužívanější prostředky patří například Masters a Johnsonova technika. Nečekejte ale zázraky hned na první dobrou, tyto metody vyžadují trpělivost. Díky nim můžete podporovat účinnost prášků a po čase zkusit léky pomalu vysazovat. Výsledek se jistě dostaví.

Předčasná ejakulace je citlivé téma, o kterém se příliš nemluví, přesto že se s ní potýka až třetina mužů, a to opakovaně . Přidejte se k těm, kteří nad nívyhrávají a vrací se k ztracenému naplněnému milostnému životu. Stále přemýšlíte nad nákupem pilulek? Na co ještě čekáte?

Renata Slaná