Jídlo v krabičce ušetří čas, pohlídá vyvážený jídelníček a pomůže s redukcí váhy

Jídlo v krabičce může být ideální volbou pro všechny, kteří nemají času nazbyt, chtějí jíst zdravě a zároveň je jejich cílem snížit svou váhu. Zdravě zhubnout totiž není úplně jednoduché. Redukční diety většinou nabízejí velmi rychlé výsledky, ovšem většinou ne na dlouho. Po ukončení diety se váha brzy vrátí na původní úroveň, popřípadě vyskočí na ještě větší čísla. Nedělejte tu samou chybu pořád dokola. Zkuste to jinak.

Jídlo v krabičce zajistí chutné a zdravé stravování, které se vyrovná tomu domácímu. A vy nad jeho přípravou nestrávíte ani chvilku

Ne každý má čas na to, aby vařil dobře a zdravě. A ne každého to baví. Co vyzkoušet jídlo v krabičce? Pokud jste z Prahy máte jedinečnou příležitost. Čas, který byste jinak strávili vařením a hledáním správných receptů, můžete využít k relaxaci, sportu, koníčkům nebo vzdělávání. Základem hubnutí totiž není jen dobrá strava, ale i mentální pohoda. A víte, že i psychická odolnost jde zlepšovat?

Jídlo v krabičce může být vhodnější než menu v restauraci. A cenově je přitom srovnatelné

Máte pocit, že jídlo v restauraci je drahé a vaší váze neprospívá? Popřípadě jste typ, který si v obědové pauze dává nejraději jídlo, které mu chutná, ale jeho váze ani zdraví tato rozhodnutí moc příležitostí ke zdravému stravování nedávají? To se může změnit.

 • O váš jídelníček se budou starat experti. Nemusíte řešit nejen obědy, ale ani snídaně a večeře, a budete-li přát, dokonce ani svačiny. Není to úleva, nestarat se o jídlo?
 • Cenově to vyjde levněji nebo srovnatelně s návštěvou restaurace. Vy však nikam chodit nemusíte. Výhody oceníte při home office či při nabitém rozvrhu. Krabičku si vždy můžete vzít s sebou do práce a ohřát. Budete mít jistotu, že máte vždy kvalitní a dobré jídlo.
 • Krabičková jídla jsou dodávána vždy čerstvá a prudce ochlazená. Díky tomu vydrží svěží až 72 hodin.

Zhubnout trvale? Jde to. Ale nikoliv bez správné životosprávy a některých změn

Kvalitní strava a změna životního stylu jsou nutné k tomu, aby člověk opravdu zhubl a udržel si váhu. To však sebou nese značné nároky. Už proto, že většina z nás má ráda zaběhnuté pořádky a jakákoliv změna se dělá těžko. Natož pak přechod k jinému stylu života a stravování. Zkuste vše krok po kroku.

A celé si to můžete ulehčit tím, že vaření přenecháte odborníkům, kteří tuto nudnou rutinu udělají za vás. V jejich menu se můžete vždy těšit na:

 • zdravé, vyvážené jídlo odpovídající vašemu stylu života i hubnoucímu programu
 • předem uvedený příjem kalorií
 • budete mít postaráno o tři až pět jídel denně
 • doprava zdarma až domu
 • vše yrobeno z kvalitních a čerstvých surovin

Díky zdravé a pravidelné stravě vám budou kila ubývat. To vás bude motivovat k dalším změnám ve vašem životě. A protože nemusíte řešit vaše stravování, půjde to mnohem snadněji.

Tak proč to nezkusit?

4 tipy, jak dosáhnout, co nejlepších výsledků při hubnutí.

 1. Načasování. Ač se to nezdá, vybrání vhodného času může mít zásadní vliv na úspěch. Vybírejte spíše klidnější období. Budete mít více energie na dosažení svého cíle.
 2. Vnitřní přesvědčení. Bez vás to nepůjde. Pokud vy osobně nebudete sami cítit, že zhubnout chcete, nikdy to nedotáhnete do konce.
 3. Vybírejte si reálné cíle. Pokud si řeknete, že do 3 měsíců zhubnete 15 kg, nepoděkuje vám ani tělo ani vaše psychika. Buďte ohleduplní k sobě i svému tělu.
 4. Zdravá strava je nutnost. Snažte se vyhnout potravinám, které jsou průmyslově zpracovávané. Nejlepší jsou základní potraviny a z nich uvařené jídlo. Pokud na to nemáte čas, najděte si alternativu – například právě v jídle v krabičkách nebo ve stravování v kvalitních restauracích; zodpovědně vybírejte, co budete jíst. Instantní jídla či průmyslově zpracované potraviny, vašemu tělu moc neprospějí. A správnému hubnutí už vůbec ne.

A co vy? Máte ideální váhu, na kterou byste se chtěli dostat? Nebo už na ní jste?

Renata Slaná